507B25-31JA4X8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 507B25-31JA4X8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka CRYSTAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 507B25-31JA4X8
Številka dela 507B25-31JA4X8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis CRYSTAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5921 pcs Podatkovni list
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5078C SL001
5078C SL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 8COND 16AWG SLATE 1000'
Na zalogi: 14 pcs
Prenesi: 5078C SL001.pdf
RFQ
507M-01LF
507M-01LF
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC CLOCK SYNTHESIZER PECL 16SOIC
Na zalogi: 5937 pcs
Prenesi: 507M-01LF.pdf
RFQ
5078C SL002
5078C SL002
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 8COND 16AWG SLATE 500'
Na zalogi: 21 pcs
Prenesi: 5078C SL002.pdf
507M-01LFT
507M-01LFT
Na zalogi: 5019 pcs
Prenesi: 507M-01LFT.pdf
5079
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: PIN .025" SQUARE WIRE WRAP .720"
Prenesi: 5079.pdf
5078C SL005
5078C SL005
Opis: CABLE 8COND 16AWG SLATE 100'
Na zalogi: 128 pcs
Prenesi: 5078C SL005.pdf
507F BK078
507F BK078
Opis: 507F BLACK 25 PC/PKG
Prenesi: 507F BK078.pdf
5079
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: CONN BNC PLUG STR 75 OHM SOLDER
Prenesi:
507CVN
507CVN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: PLIER,SLD-JT,LINEMAN,7CV,
Prenesi:
507B25-31JA4X
507B25-31JA4X
Opis: CRYSTAL
507CVNN
507CVNN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: PLIER,SOLD-JT,LINEMAN,7CV
507DCN2R7SEW
507DCN2R7SEW
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP 500F -20%, +50% 2.7V T/H
Prenesi: 507DCN2R7SEW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika