70V3589S133BFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S133BFI8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 70V3589S133BFI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA
Podatkovni listi: 1.70V3589S133BFI8.pdf2.70V3589S133BFI8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 70V3589S133BFI8
Številka dela 70V3589S133BFI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1074 pcs Podatkovni list 1.70V3589S133BFI8.pdf2.70V3589S133BFI8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous Paket naprave za dobavitelja 208-CABGA (15x15)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 208-LFBGA Druga imena IDT70V3589S133BFI8
IDT70V3589S133BFI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 2Mb (64K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-CABGA (15x15)