71321LA55TFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71321LA55TFG8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Podatkovni listi: 71321LA55TFG8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71321LA55TFG8
Številka dela 71321LA55TFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13068 pcs Podatkovni list 71321LA55TFG8.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-LQFP Druga imena IDT71321LA55TFG8
IDT71321LA55TFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount