71T75602S166BGG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75602S166BGG8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71T75602S166BGG8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Podatkovni listi: 71T75602S166BGG8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71T75602S166BGG8
Številka dela 71T75602S166BGG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3784 pcs Podatkovni list 71T75602S166BGG8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V
Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 119-BGA Druga imena IDT71T75602S166BGG8
IDT71T75602S166BGG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 18Mb (512K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22)