71V67603S133BQI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67603S133BQI8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71V67603S133BQI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Podatkovni listi: 1.71V67603S133BQI8.pdf2.71V67603S133BQI8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71V67603S133BQI8
Številka dela 71V67603S133BQI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6819 pcs Podatkovni list 1.71V67603S133BQI8.pdf2.71V67603S133BQI8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 165-TBGA Druga imena IDT71V67603S133BQI8
IDT71V67603S133BQI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 165-CABGA (13x15)