72401L10SO
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72401L10SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 72401L10SO
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC FIFO PAR 64X4 10NS 16-SOIC
Podatkovni listi: 1.72401L10SO.pdf2.72401L10SO.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 72401L10SO
Številka dela 72401L10SO Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Količina na voljo 4593 pcs Podatkovni list 1.72401L10SO.pdf2.72401L10SO.pdf
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 7200 Ponovno prenašanje zmogljivosti No
Podpira programabilne zastave No Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena IDT72401L10SO
IDT72401L10SO-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Velikost pomnilnika 256 (64 x 4)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Asynchronous
Podpora FWFT No Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 10MHz Tok - Supply (Max) 35mA