80KSW0005BR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80KSW0005BR
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SER RAPIDIO SWITCH 676FCBGA
Podatkovni listi: 80KSW0005BR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 80KSW0005BR
Številka dela 80KSW0005BR Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SER RAPIDIO SWITCH 676FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4268 pcs Podatkovni list 80KSW0005BR.pdf
Tip Serial RapidIO® Switch Paket naprave za dobavitelja 676-FCBGA (27x27)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 676-BBGA, FCBGA Druga imena IDT80KSW0005BR
IDT80KSW0005BR-ND
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Številka osnovnega dela IDT80KSW0005 Aplikacije Wireless Infrastructure
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
80KSW0005BRI8
80KSW0005BRI8
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC SER RAPIDIO SWITCH 676FCBGA
Na zalogi: 5657 pcs
Prenesi:
RFQ
80KSW0004AR
80KSW0004AR
Opis: IC SER RAPIDIO SWITCH 324FCBGA
Na zalogi: 4288 pcs
Prenesi: 80KSW0004AR.pdf
RFQ
80KXF1200MEFC30X20
80KXF1200MEFC30X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP