8N3Q001LG-1105CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
8N3Q001LG-1105CDI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8N3Q001LG-1105CDI
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Podatkovni listi: 1.8N3Q001LG-1105CDI.pdf2.8N3Q001LG-1105CDI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
364 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8N3Q001LG-1105CDI
Številka dela 8N3Q001LG-1105CDI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4463 pcs Podatkovni list 1.8N3Q001LG-1105CDI.pdf2.8N3Q001LG-1105CDI.pdf
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V Tip Clock Oscillator
Paket naprave za dobavitelja 10-CLCC (7x5) Serija FemtoClock® NG
Pakiranje Tray Paket / primer 10-CLCC
Druga imena IDT8N3Q001LG-1105CDI
IDT8N3Q001LG-1105CDI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Pogostost 110MHz
natančen opis Clock Oscillator IC 110MHz 10-CLCC (7x5) Trenutni - dobava 136mA