8N4QV01KG-0075CDI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
8N4QV01KG-0075CDI8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8N4QV01KG-0075CDI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Podatkovni listi: 1.8N4QV01KG-0075CDI8.pdf2.8N4QV01KG-0075CDI8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8N4QV01KG-0075CDI8
Številka dela 8N4QV01KG-0075CDI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5162 pcs Podatkovni list 1.8N4QV01KG-0075CDI8.pdf2.8N4QV01KG-0075CDI8.pdf
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Paket naprave za dobavitelja 10-CLCC (7x5) Serija FemtoClock® NG
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-CLCC
Druga imena IDT8N4QV01KG-0075CDI8
IDT8N4QV01KG-0075CDI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Pogostost 150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
natančen opis VCXO IC 150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz 10-CLCC (7x5) Trenutni - dobava 160mA