ADC1003S030TS/C1,1
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADC1003S030TS/C1,1
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
Podatkovni listi: ADC1003S030TS/C1,1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ADC1003S030TS/C1,1
Številka dela ADC1003S030TS/C1,1 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4641 pcs Podatkovni list ADC1003S030TS/C1,1.pdf
Napetost - Supply, Digital 5V Napetost - Supply, Analog 5V
Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 30M Referenčni tip Internal
Razmerje - S / H: ADC - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 935286572118
ADC1003S030TS/C1-T
ADC1003S030TS/C1-T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vhodov 1
Število bitov 10 Število pretvornikov A / D 1
Vrsta vnosa Single Ended Lastnosti -
natančen opis 10 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 28-SSOP Podatkovni vmesnik Parallel
Konfiguracija ADC Številka osnovnega dela ADC1003S
Arhitektura -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADC1003S040TS/C1,1
ADC1003S040TS/C1,1
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC ADC 10BIT PAR 40MHZ 28-SSOP
Na zalogi: 4702 pcs
Prenesi: ADC1003S040TS/C1,1.pdf
RFQ
ADC1003S050TS/C1'1
ADC1003S050TS/C1'1
Proizvajalci: N/A
Opis: IC ADC 10BIT 50MSPS SGL 28SSOP
Na zalogi: 5958 pcs
Prenesi:
RFQ
ADC1003S030TS/C1:1
ADC1003S030TS/C1:1
Proizvajalci: N/A
Opis: IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP