ADC1413S125HN-C18
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADC1413S125HN-C18
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Podatkovni listi: ADC1413S125HN-C18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ADC1413S125HN-C18
Številka dela ADC1413S125HN-C18 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Količina na voljo 4983 pcs Podatkovni list ADC1413S125HN-C18.pdf
Napetost - Supply, Digital 1.65 V ~ 1.95 V Napetost - Supply, Analog 2.85 V ~ 3.4 V
Paket naprave za dobavitelja 32-VFQFPN (5x5) Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 125M Referenčni tip Internal
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad Druga imena IDTADC1413S125HN-C18
IDTADC1413S125HN-C18-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vhodov 1
Število bitov 14 Število pretvornikov A / D 1
Vrsta vnosa Differential, Single Ended Lastnosti -
Konfiguracija S/H-ADC Arhitektura Pipelined
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADC1413S105HN/C1,5
ADC1413S105HN/C1,5
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC ADC 105MHZ SOT1152-1
Na zalogi: 5044 pcs
Prenesi: ADC1413S105HN/C1,5.pdf
RFQ
ADC1413S125HN/C1:5
ADC1413S125HN/C1:5
Opis: IC ADC 125MHZ SOT1152-1