ICS345RPT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICS345RPT
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Podatkovni listi: ICS345RPT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ICS345RPT
Številka dela ICS345RPT Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Količina na voljo 5945 pcs Podatkovni list ICS345RPT.pdf
Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.45 V Tip Clock/Frequency Synthesizer
Paket naprave za dobavitelja 20-QSOP Serija VersaClock®
Razmerje - Vhod: Izhod 1:9 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Izhod LVCMOS Druga imena 345RPT
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vnos Clock, Crystal
Frekvenca - maks 200MHz Razdelilnik / množitelj No/Yes