IDT4MA156250Z3AACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT4MA156250Z3AACUGI8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT4MA156250Z3AACUGI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije IDT4MA156250Z3AACUGI8
Številka dela IDT4MA156250Z3AACUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4956 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4MA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 800-2709-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 156.25MHz natančen opis 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 100mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -