IDT71P71604S250BQG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P71604S250BQG8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT71P71604S250BQG8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Podatkovni listi: IDT71P71604S250BQG8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDT71P71604S250BQG8
Številka dela IDT71P71604S250BQG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4921 pcs Podatkovni list IDT71P71604S250BQG8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 1.7 V ~ 1.9 V
Tehnologija SRAM - Synchronous, DDR II Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 165-TBGA Druga imena 71P71604S250BQG8
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 18Mb (512K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis SRAM - Synchronous, DDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 250MHz 6.3ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 250MHz