IDT71V25761YS200PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT71V25761YS200PF8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: 1.IDT71V25761YS200PF8.pdf2.IDT71V25761YS200PF8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT71V25761YS200PF8
Številka dela IDT71V25761YS200PF8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Količina na voljo 4885 pcs Podatkovni list 1.IDT71V25761YS200PF8.pdf2.IDT71V25761YS200PF8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP Druga imena 71V25761YS200PF8
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 5ns 100-TQFP (14x20) Frekvenca ure 200MHz