IDT71V35761S183BQG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V35761S183BQG8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT71V35761S183BQG8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Podatkovni listi: 1.IDT71V35761S183BQG8.pdf2.IDT71V35761S183BQG8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDT71V35761S183BQG8
Številka dela IDT71V35761S183BQG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5603 pcs Podatkovni list 1.IDT71V35761S183BQG8.pdf2.IDT71V35761S183BQG8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 165-TBGA Druga imena 71V35761S183BQG8
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 183MHz 3.3ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 183MHz