IDT71V65602S150BG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V65602S150BG8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT71V65602S150BG8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Podatkovni listi: IDT71V65602S150BG8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT71V65602S150BG8
Številka dela IDT71V65602S150BG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4707 pcs Podatkovni list IDT71V65602S150BG8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 119-BGA Druga imena 71V65602S150BG8
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 150MHz