IDT71V67602S133BG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V67602S133BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT71V67602S133BG
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Podatkovni listi: 1.IDT71V67602S133BG.pdf2.IDT71V67602S133BG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT71V67602S133BG
Številka dela IDT71V67602S133BG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4421 pcs Podatkovni list 1.IDT71V67602S133BG.pdf2.IDT71V67602S133BG.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 119-BGA Druga imena 71V67602S133BG
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 133MHz