IDT71V67603S150PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V67603S150PFI8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT71V67603S150PFI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: 1.IDT71V67603S150PFI8.pdf2.IDT71V67603S150PFI8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT71V67603S150PFI8
Številka dela IDT71V67603S150PFI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4773 pcs Podatkovni list 1.IDT71V67603S150PFI8.pdf2.IDT71V67603S150PFI8.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP Druga imena 71V67603S150PFI8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Frekvenca ure 150MHz