IDT79RC32V333-133DHG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT79RC32V333-133DHG
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
Podatkovni listi: IDT79RC32V333-133DHG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDT79RC32V333-133DHG
Številka dela IDT79RC32V333-133DHG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4590 pcs Podatkovni list IDT79RC32V333-133DHG.pdf
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 208-PQFP (28x28) Hitrost 133MHz
Serija Interprise™ Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji SDRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 208-BFQFP
Druga imena 79RC32V333-133DHG delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 133MHz 208-PQFP (28x28) Core procesor MIPS-II