IDTADC1002S020HL-C18
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDTADC1002S020HL-C18
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC ADC 10BIT ULP 20MHZ 32LQFP
Podatkovni listi: IDTADC1002S020HL-C18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDTADC1002S020HL-C18
Številka dela IDTADC1002S020HL-C18 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC ADC 10BIT ULP 20MHZ 32LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4025 pcs Podatkovni list IDTADC1002S020HL-C18.pdf
Napetost - Supply, Digital 3 V ~ 5.25 V Napetost - Supply, Analog 3 V ~ 5.25 V
Paket naprave za dobavitelja 32-LQFP (5x5) Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 20M Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-LQFP delovna temperatura -20°C ~ 75°C