M1020-13I155.5200
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M1020-13I155.5200
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
57 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M1020-13I155.5200
Številka dela M1020-13I155.5200 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1733 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Paket naprave za dobavitelja 36-CLCC
Serija - Razmerje - Vhod: Izhod 2:2
Pakiranje Tube Paket / primer 36-CLCC
PLL Yes Izhod -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Frekvenca - maks 155.52MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No