M2004-02-622.0800
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M2004-02-622.0800
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
Podatkovni listi: M2004-02-622.0800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M2004-02-622.0800
Številka dela M2004-02-622.0800 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4217 pcs Podatkovni list M2004-02-622.0800.pdf
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Paket naprave za dobavitelja 36-CLCC
Serija - Razmerje - Vhod: Izhod 2:1
Pakiranje Tray Paket / primer 36-CLCC
PLL Yes Izhod LVPECL
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Frekvenca - maks 622.08MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No