M2053-11-644.5313
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M2053-11-644.5313
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije M2053-11-644.5313
Številka dela M2053-11-644.5313 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4644 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.3V Paket naprave za dobavitelja 36-CLCC
Serija - Razmerje - Vhod: Izhod 2:2
Pakiranje Tube Paket / primer 36-CLCC
PLL Yes Izhod LVPECL
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Frekvenca - maks 644.5313MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No