XLH535028.636360X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH535028.636360X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XLH535028.636360X
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC XO 28.63636MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.XLH535028.636360X.pdf2.XLH535028.636360X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XLH535028.636360X
Številka dela XLH535028.636360X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 28.63636MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4018 pcs Podatkovni list 1.XLH535028.636360X.pdf2.XLH535028.636360X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Serija XPRESSO™ FXO-HC53
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS
Druga imena FXO-HC535-28.63636
FXO-HC535-28.63636-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 28.63636MHz natančen opis 28.63636MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -