XLH730049.800000X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XLH730049.800000X
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka XO
Podatkovni listi: XLH730049.800000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XLH730049.800000X
Številka dela XLH730049.800000X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis XO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68691 pcs Podatkovni list XLH730049.800000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija XLH
Ocene - Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 49.8MHz
natančen opis 49.8MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA