XLH735024.545454X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH735024.545454X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XLH735024.545454X
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC XO 24.545454MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.XLH735024.545454X.pdf2.XLH735024.545454X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XLH735024.545454X
Številka dela XLH735024.545454X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 24.545454MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91421 pcs Podatkovni list 1.XLH735024.545454X.pdf2.XLH735024.545454X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FXO-HC73
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS
Druga imena FXO-HC735-24.545454
FXO-HC735-24.545454-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 24.545454MHz
natančen opis 24.545454MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 35mA