XLH735028.636360X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH735028.636360X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XLH735028.636360X
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC XO 28.63636MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.XLH735028.636360X.pdf2.XLH735028.636360X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XLH735028.636360X
Številka dela XLH735028.636360X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 28.63636MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62494 pcs Podatkovni list 1.XLH735028.636360X.pdf2.XLH735028.636360X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FXO-HC73
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS
Druga imena 631-1129
631-1129-1-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 28.63636MHz
natančen opis 28.63636MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 35mA