XUL736212.500JU6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL736212.500JU6I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XUL736212.500JU6I
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: XUL736212.500JU6I.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XUL736212.500JU6I
Številka dela XUL736212.500JU6I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31680 pcs Podatkovni list XUL736212.500JU6I.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija XUL
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 800-3702 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 212.5MHz
natančen opis 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 97mA