IS42S16400D-6TL-TR
ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)
IS42S16400D-6TL-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IS42S16400D-6TL-TR
Proizvajalec / znamka: ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)
Opis izdelka IC DRAM 64M PARALLEL 54TSOP
Podatkovni listi: 1.IS42S16400D-6TL-TR.pdf2.IS42S16400D-6TL-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IS42S16400D-6TL-TR
Številka dela IS42S16400D-6TL-TR Proizvajalec ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)
Opis IC DRAM 64M PARALLEL 54TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4365 pcs Podatkovni list 1.IS42S16400D-6TL-TR.pdf2.IS42S16400D-6TL-TR.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tehnologija SDRAM Paket naprave za dobavitelja 54-TSOP II
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 64Mb (4M x 16)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika DRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SDRAM Memory IC 64Mb (4M x 16) Parallel 166MHz 5ns 54-TSOP II
Frekvenca ure 166MHz Čas dostopa 5ns