DCG45X1200NA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DCG45X1200NA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCG45X1200NA
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE MOD SCHOTTKY 1200V SOT227B
Podatkovni listi: DCG45X1200NA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCG45X1200NA
Številka dela DCG45X1200NA Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE MOD SCHOTTKY 1200V SOT227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2142 pcs Podatkovni list DCG45X1200NA.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja SOT-227B Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 1200V 22A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 1200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 22A