DPG30C200PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG30C200PC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPG30C200PC
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263
Podatkovni listi: DPG30C200PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DPG30C200PC
Številka dela DPG30C200PC Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70744 pcs Podatkovni list DPG30C200PC.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.26V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D²Pak) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED™ Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A