DSA300I200NA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA300I200NA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSA300I200NA
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 300A SOT227B
Podatkovni listi: DSA300I200NA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSA300I200NA
Številka dela DSA300I200NA Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 300A SOT227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3877 pcs Podatkovni list DSA300I200NA.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.03V @ 300A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja SOT-227B Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 200V 300A Chassis Mount SOT-227B
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3mA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 300A
Capacitance @ Vr, F 2220pF @ 24V, 1MHz