DSB20C60PN
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSB20C60PN
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
Podatkovni listi: DSB20C60PN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSB20C60PN
Številka dela DSB20C60PN Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75616 pcs Podatkovni list DSB20C60PN.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 730mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220ABFP Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6mA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A