DSEP15-06A
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSEP15-06A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSEP15-06A
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Podatkovni listi: DSEP15-06A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSEP15-06A
Številka dela DSEP15-06A Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57201 pcs Podatkovni list DSEP15-06A.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.04V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED™ Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena DSEP1506A Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 600V Tok - Povprečni popravek (Io) 15A