DSEP60-12AR
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSEP60-12AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSEP60-12AR
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE GP 1.2KV 60A ISOPLUS247
Podatkovni listi: DSEP60-12AR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSEP60-12AR
Številka dela DSEP60-12AR Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE GP 1.2KV 60A ISOPLUS247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19313 pcs Podatkovni list DSEP60-12AR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.66V @ 60A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja ISOPLUS247™ Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED™ Povratni čas obnovitve (trr) 40ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOPLUS247™
Druga imena DSEP6012AR Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1200V 60A Through Hole ISOPLUS247™
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 650µA @ 1200V Tok - Povprečni popravek (Io) 60A