IXBT12N300HV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBT12N300HV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXBT12N300HV
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IGBT 3000V 30A 160W TO268
Podatkovni listi: IXBT12N300HV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXBT12N300HV
Številka dela IXBT12N300HV Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IGBT 3000V 30A 160W TO268 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4249 pcs Podatkovni list IXBT12N300HV.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 3000V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 12A
Test Condition 1250V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 64ns/180ns
Preklop energije - Paket naprave za dobavitelja TO-268
Serija BIMOSFET™ Povratni čas obnovitve (trr) 1.4µs
Moč - maks 160W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 62nC natančen opis IGBT 3000V 30A 160W Surface Mount TO-268
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 100A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A