IXFH24N90P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH24N90P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH24N90P
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH TO-247
Podatkovni listi: IXFH24N90P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH24N90P
Številka dela IXFH24N90P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7622 pcs Podatkovni list IXFH24N90P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 12A, 10V
Odmik moči (maks.) 660W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 130nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V
natančen opis N-Channel 900V 24A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)