IXFH60N65X2-4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH60N65X2-4
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH
Podatkovni listi: IXFH60N65X2-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH60N65X2-4
Številka dela IXFH60N65X2-4 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 10025 pcs Podatkovni list IXFH60N65X2-4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-4L
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 52 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 780W (Tc) Paket / primer TO-247-4
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 108nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V natančen opis N-Channel 650V 60A (Tc) 780W (Tc) Through Hole TO-247-4L
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)