IXFK400N15X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK400N15X3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFK400N15X3
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET 150V 400A TO-264
Podatkovni listi: IXFK400N15X3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFK400N15X3
Številka dela IXFK400N15X3 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET 150V 400A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5073 pcs Podatkovni list IXFK400N15X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 200A, 10V
Odmik moči (maks.) 1250W (Tc) Paket / primer TO-264-3, TO-264AA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 23.7nF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 365nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V
natančen opis N-Channel 150V 400A (Tc) 1250W (Tc) Through Hole TO-264 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 400A (Tc)