IXFK52N30Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK52N30Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFK52N30Q
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 300V 52A TO-264AA
Podatkovni listi: IXFK52N30Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXFK52N30Q
Številka dela IXFK52N30Q Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 300V 52A TO-264AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4127 pcs Podatkovni list IXFK52N30Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 360W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-264-3, TO-264AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V natančen opis N-Channel 300V 52A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)