IXFT100N30X3HV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT100N30X3HV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFT100N30X3HV
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka 300V/100A ULTRA JUNCTION X3-CLAS
Podatkovni listi: IXFT100N30X3HV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFT100N30X3HV
Številka dela IXFT100N30X3HV Proizvajalec IXYS Corporation
Opis 300V/100A ULTRA JUNCTION X3-CLAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11008 pcs Podatkovni list IXFT100N30X3HV.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-268HV
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13.5 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 480W (Tc) Paket / primer TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7.66nF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 122nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V natančen opis N-Channel 300V 100A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-268HV
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)