IXGH28N60BD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGH28N60BD1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXGH28N60BD1
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IGBT 600V 40A 150W TO247AD
Podatkovni listi: IXGH28N60BD1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXGH28N60BD1
Številka dela IXGH28N60BD1 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IGBT 600V 40A 150W TO247AD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4772 pcs Podatkovni list IXGH28N60BD1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 28A
Test Condition 480V, 28A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 15ns/175ns
Preklop energije 2mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXGH)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 25ns
Moč - maks 150W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 68nC
natančen opis IGBT 600V 40A 150W Through Hole TO-247AD (IXGH) Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A Številka osnovnega dela IXG*28N60