IXGM20N60A
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXGM20N60A
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka POWER MOSFET TO-3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije IXGM20N60A
Številka dela IXGM20N60A Proizvajalec IXYS Corporation
Opis POWER MOSFET TO-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4444 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Test Condition 480V, 20A, 82 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 100ns/600ns
Preklop energije 2mJ (on), 2mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-204AE
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 200ns
Moč - maks 150W Paket / primer TO-204AE
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 120nC natančen opis IGBT 600V 40A 150W Through Hole TO-204AE
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A