IXGT32N90B2D1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGT32N90B2D1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXGT32N90B2D1
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IGBT 900V 64A 300W TO268
Podatkovni listi: IXGT32N90B2D1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXGT32N90B2D1
Številka dela IXGT32N90B2D1 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IGBT 900V 64A 300W TO268 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13186 pcs Podatkovni list IXGT32N90B2D1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 900V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 32A
Test Condition 720V, 32A, 5 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 20ns/260ns
Preklop energije 2.2mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-268
Serija HiPerFAST™ Povratni čas obnovitve (trr) 190ns
Moč - maks 300W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 89nC
natančen opis IGBT 900V 64A 300W Surface Mount TO-268 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 200A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 64A Številka osnovnega dela IXG*32N90