IXGX40N60BD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGX40N60BD1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXGX40N60BD1
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IGBT 600V 75A 250W PLUS247
Podatkovni listi: IXGX40N60BD1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXGX40N60BD1
Številka dela IXGX40N60BD1 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IGBT 600V 75A 250W PLUS247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4860 pcs Podatkovni list IXGX40N60BD1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 40A
Test Condition 480V, 40A, 4.7 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 25ns/180ns
Preklop energije 2.7mJ (off) Paket naprave za dobavitelja PLUS247™-3
Serija HiPerFAST™ Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Moč - maks 250W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 116nC
natančen opis IGBT 600V 75A 250W Through Hole PLUS247™-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 150A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 75A Številka osnovnega dela IXG*40N60