IXTA1N200P3HV
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA1N200P3HV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTA1N200P3HV
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 2000V 1A TO-263HV
Podatkovni listi: IXTA1N200P3HV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXTA1N200P3HV
Številka dela IXTA1N200P3HV Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 2000V 1A TO-263HV Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21320 pcs Podatkovni list IXTA1N200P3HV.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263 (IXTA)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 Ohm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 125W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 646pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 2000V
natančen opis N-Channel 2000V 1A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)