IXTA220N055T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA220N055T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTA220N055T
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 220A TO-263
Podatkovni listi: IXTA220N055T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXTA220N055T
Številka dela IXTA220N055T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 55V 220A TO-263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5930 pcs Podatkovni list IXTA220N055T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263 (IXTA)
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 430W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 158nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V natančen opis N-Channel 55V 220A (Tc) 430W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IXTA220N075T7
IXTA220N075T7
Proizvajalci: IXYS Corporation
Opis: MOSFET N-CH 75V 220A TO-263-7
Na zalogi: 4947 pcs
Prenesi: IXTA220N075T7.pdf
RFQ
IXTA20N65X
IXTA20N65X
Proizvajalci: IXYS Corporation
Opis: MOSFET N-CH 650V 20A TO-263
Na zalogi: 21553 pcs
Prenesi: IXTA20N65X.pdf
RFQ
IXTA220N055T7
IXTA220N055T7
Opis: MOSFET N-CH 55V 220A TO-263-7