IXTA240N055T7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTA240N055T7
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 240A TO-263-7
Podatkovni listi: IXTA240N055T7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXTA240N055T7
Številka dela IXTA240N055T7 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 55V 240A TO-263-7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5394 pcs Podatkovni list IXTA240N055T7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263-7 (IXTA..7)
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 480W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab), TO-263CB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V natančen opis N-Channel 55V 240A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-263-7 (IXTA..7)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)