IXTF230N085T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTF230N085T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTF230N085T
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 85V 130A ISOPLUS I4
Podatkovni listi: IXTF230N085T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXTF230N085T
Številka dela IXTF230N085T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 85V 130A ISOPLUS I4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5294 pcs Podatkovni list IXTF230N085T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOPLUS i4-PAC™
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.3 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 200W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer i4-Pac™-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 187nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 85V natančen opis N-Channel 85V 130A (Tc) 200W (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)